Ogrzewanie,
w inteligentnym domu

Pomysły na twój inteligentny dom

Inteligentne ogrzewanie

Dzięki inteligentnemu ogrzewaniu możemy zapewnić sobie komfort w domu, oraz znacznie obniżyć koszty ogrzewania.  Inteligentny system sterowania ogrzewaniem, w każdej chwili będzie kontrolował temperaturę, w każdym pomieszczeniu. W chwilach gdy przebywasz w salonie, system samoczynnie odłączy grzejniki, w nieużywanych przez Ciebie pomieszczeniach. W chwili gdy wyjdziesz z domu, system obniży temperaturę ogrzewania całego domu, a gdy wrócisz temperatura zostanie podwyższona. Właśnie dzięki takim rozwiązaniom inteligentne ogrzewanie potrafi zaoszczędzić pieniądze. Skontaktuj się z nami w każdej chwili pod numerem 789 018 013 lub po prostu wypełnij formularz kontaktowy.

Wybór smart ogrzewania

W smart domu nie jest ani za gorąco, ani za zimno, temperatura jest zawsze taka jaką ustawisz na termostacie. W tradycyjnym ręcznym sterowaniu, która jest związana z wysokimi kosztami, trudno jest zrealizować dokładnego sterowania ogrzewaniem. Aby umożliwić właściwe ogrzewanie i wentylację w domu, stosuje się automatyczne regulatory, które współpracują z czujnikami umożliwiającymi poprawne sterowanie temperaturą.

Zaplanuj swoje ogrzewanie w taki sposób, aby w każdym pomieszczeniu zapewnić możliwość kontroli obecności odczyt temperatury, oraz  Takie rozwiązanie umożliwi wprowadzenie strefowego sterowania temperaturą domu. W tej metodzie sterowania system utrzyma zaprogramowaną temperaturę w pomieszczeniach, w których przebywasz częściej. Temperatura zostanie obniżona w pomieszczeniach, które nie są używane.  Ktoś nie przestawił włączenia ogrzewania o odpowiedniej porze. Takiej sytuacji można uniknąć, gdy układ regulacji temperatury będzie podłączony do naszej sieci domowej i będzie można nim sterować za pomocą telefonu.

Niższy koszt ogrzewania

Inteligentna energia

Stosując inteligentne algorytmy sterowania ogrzewaniem jesteśmy w stanie ograniczyć rachunki za ogrzewanie nawet do 35%.

Ogrzewanie w każdym z pomieszczeń będzie regulowane w precyzyjny sposób, ograniczając jednocześnie niepotrzebne zużycie energii. Inteligentny system sterowania podczas pracy pobiera informację z szeregu czujników umieszczonych w pomieszczeniach, powierzchnię pomieszczeń w domu, oraz informacje z czujników zewnętrznych.

Inteligentne ogrzewanie w domu

Oszczędzaj energię

Inteligentny dom ma zapewniać obniżenie kosztów ogrzewania i jednocześnie zapewnić komfort mieszkańców.

W czasie lata używamy klimatyzacji, a zimą ogrzewania. W obydwu sytuacjach, dzięki współpracy urządzeń, w przypadku wykrycia otwartego okna, nastąpi automatyczne wyłączenie chłodzenia lub grzania. Pozwoli to uniknąć zbędnych strat energii.

Tryb oszczędności

Obniżenie temperatury w domu o 1°C daje oszczędności w wydatkach za energię rzędu około 6% w całym sezonie grzewczym.

Dlatego za każdym razem, kiedy wychodzisz z domu, system automatycznie wykryje Toją nieobecność i obniży temperaturę. A kiedy wracasz do domu, temperatura wróci do wybranej wartości. Sprawdź naszą ofertę na wybrane zestawy sterowania temperaturą.

Steruj ogrzewaniem z aplikacji

Jesteś na spacerze z dziećmi i planujesz powrót do domu? Steruj ogrzewaniem przez telefonem, zapewnij sobie przyjemne ciepło po powrocie do domu podczas chłodnych dni. Dzięki aplikacji będziesz mógł sterować temperaturą  w wybranych pomieszczeniach.  Od ręki, za pomocą aplikacji zmienisz ustawienia temperatury, zgodnie z Twoimi potrzebami. Kiedy dotrzesz do drzwi wejściowych,  w domu będzie panowało przyjemne ciepło.

Jaki termostat wybrać?

Proponowane przez nas termostaty poprawiają efektywność energetyczną, zapewniają Ci oszczędności i komfort.

Nasze produkty pomogą Ci stworzyć idealną, przytulną atmosferę w domu, uwzględniając Twoje przyzwyczajenia i potrzeby – wszystko dzięki termostatom dostępnym bezpośrednio na naszej stronie internetowej.

Ogrzewanie strefowe

Obniż rachunki za ogrzewanie domu, zaoszczędź energię i Twoje pieniądze dzięki wyznaczeniu stref ogrzewania w domu.

Dzięki podzieleniu domu na oddzielne strefy, system rozpozna pomieszczenia, które są najczęściej używane. Dzięki temu będą ogrzewane wyłącznie wybrane pomieszczenia, a nie cały dom.

ogrzewanie strefowe w inteligentnym domu

Zgodnie z planem

Ogrzewanie dostosowane do Twojego trybu dnia. System nastawi odpowiednią temperaturę na twój powrót do domu.

Twój dom będzie gotowy przed twoim powrotem z pracy. Inteligentny dom ustawi temperaturę, wilgotność, jakość powietrza do twoich preferencji.

Witaj w domu!

Ogrzewanie planowanie
Otwierasz okno, rachunki rosną

Chcąc zaoszczędzić na ogrzewaniu warto pamiętać o kilku zasadach. Warto obniżyć temperaturę w domu, gdy  wychodzimy z domu do pracy czy szkoły. W nocy również może być nieco chłodniej, bo to lepsze dla naszego zdrowia. Gdy w pokoju jest za gorąco, to otwierasz okno, Wychodzisz na chwilę z domu, ale nie zamykasz za sobą drzwi, bo przecież za chwilę wracasz. Każda taka chwila kosztuje, bo system grzewczy ustawiony jest na utrzymywanie określonej temperatury. Wietrząc wychładzamy pomieszczenie, a nasze ogrzewanie nadal pracuje na zdwojonych obrotach…a rachunki rosną. Takich strat można uniknąć stosując system inteligentnego sterowania ogrzewaniem.

Obniż swoje rachunki

Sterowniki Fibaro

Najbardziej zaawansowane technologie i perfekcyjne wykonanie tworzą unikalną całość, która odmieni Twój dom. Zarządzanie temperaturą
jeszcze nigdy nie było tak precyzyjne i jednocześnie tak łatwe.

FIBARO Heat Controller i sprawdź ile zaoszczędzisz na rachunku, dbając
jednocześnie o środowisko. Sprawdź zestawy sterowania ogrzewaniem.

Sterowniki Somfy

Dzięki głowicy termostatycznej Somfy io możesz sterować każdym grzejnikiem w swoim domu osobno. Temperaturę możesz modyfikować ręcznie (jak w tradycyjnej głowicy), przez aplikację TaHoma lub głosowo.

Głowica posiada funkcję wykrywania otwartego okna, dzięki której nie dojdzie do marnowania ciepła! Co więcej, podczas okresu grzewczego, głowica sama dopasuje tryb pracy, aby osiągnąć daną temperaturę o ustalonej godzinie. Sprawdź zestawy sterowania ogrzewaniem.

SOMFY sterowanie ogrzewaniem

Sterowniki Netatmo

Zarządzaj ogrzewaniem Twojego mieszkania w sposób zdalny, zmień temperaturę w domu za pomocą telefonu lub tabletu. W razie potrzeby
możesz skorzystać z konwencjonalnego, ręcznej nastawy.

Urządzenie analizuje warunki cieplne pomieszczenia w czasie rzeczywistym, wykrywa otwarte okno po czym wyłącza ogrzewanie. Dostosowuje ogrzewanie również w zależności od poziomu nasłonecznienia. Sprawdź zestawy sterowania ogrzewaniem.

Sterowanie temperaturą NETATMO