O nas,
XDOM inteligentne domy

XDOM INTELIGENTNE DOMY

dlaczego warto wybrać właśnie nasze inteligentne rozwiązania dla domu?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem, montażem Inteligentnych rozwiązań przeznaczonych dla domów i mieszkań. Nasze rozwiązania możliwe są do wykonania na każdym etapie budowy, nawet w wykończonych domach i mieszkaniach, bez konieczności przeprowadzania kłopotliwego remontu. Mamy bardzo bogate doświadczenie, działamy na rynku od 2016 roku. Od tego czasu wykonaliśmy wiele instalacji inteligentnych systemów automatyki domowej. Starannie dbamy o przeprowadzenie całego projektu na każdym etapie inwestycji. Dla każdego klienta opracowujemy indywidualny program, który samodzielnie steruje pracą inteligentnego domu. Jesteśmy w stanie wykonać każde indywidualne zlecenie dzięki wieloletniej współpracy z inżynierami czołowych producentów automatyki domowej, takich jak FOBARO, GRENTON, LEGRAND, SOMFY.

Zalety inteligentnego domu

Zarówno dla inwestorów i operatorów, jak również użytkowników budynków inwestycja w automatykę budynkową jest niezwykle opłacalna.

Inteligentne rozwiązania to:
- Bezpieczeństwo dla domowników i ich mienia
- Oszczędność, mniejsze koszty utrzymania
- Wysoki komfort życia dla użytkowników

smart home, house, technology touch screen-3317438.jpg

Wybierz właśnie nas

Posiadamy najnowocześniejsze rozwiązania, jakie są dostępne na rynku inteligentnych domów. Oferujemy atrakcyjną i profesjonalną obsługę i najlepsze rozwiązania dostępne w Polsce – na każdą kieszeń.

smart home, house, technology touch screen-3317444.jpg

XDOM Inteligentne Domy

Jesteśmy firmą z dużym potencjałem, dla której najważniejsza jest satysfakcja naszych klientów. Zajmujemy się głównie projektowaniem, wykonaniem oraz uruchamianiem systemów inteligentnego budynku. Stawiamy duży nacisk na wysoką jakość usług. Oferujemy naszym klientom pomoc oraz bezpłatny serwis po montażu systemów. Proponujemy możliwie najlepsze rozwiązania dostępne na rynku. Nasze instalacje nie wymagają kucia ścian, oznacza to, że nasze systemy mogą być instalowane w domach w, których przeprowadzono już prace wykończeniowe. Instalacje naszych systemów przeprowadzamy z pełną dbałością o jakość wykonania. Zapraszamy do kontaktu z nami, porozmawiamy o możliwości wykonania inteligentnego domu.