Bez wysiłku,
Twój inteligentny ogród

Pomysły na twój inteligentny ogród

Inteligentne nawadnianie

Trawnik w ogrodzie wymaga stałej opieki, szczególnie w gorące słoneczne dni. Nawadnianie ogrodu tradycyjnymi metodami jest żmudne i wymaga dużego nakładu pracy i czasu. Inwestując w automatyczne nawadnianie, możesz zwiększyć jego skuteczność stosując automatykę w ogrodzie.  Inteligentny system nawadniania może pomóc zaoszczędzić tysiące litrów wody rocznie zarówno w ogrodzie jak i w domu. Współczesne systemy monitorują prognozę pogody i automatycznie dostosowując harmonogram nawadniania w zależności od opadów deszczu, dzięki czemu można zmniejszyć zużycie wody aż o 35%. Planując swój ogród pozwól o niego zadbać automatyce. Zaplanuj go w ten sposób aby był dla twojej rodziny miejscem relaksu i odpoczynku. Zastanawiasz się jak to zrobić? Skontaktuj się z nami pod numerem 789 018 013 lub po prostu wypełnij formularz kontaktowy.

Wybierz smart ogród

Dzięki naszym systemom nawadniania ogrodu, podlewanie może odbywać się bez Twojego udziału. Zapomnij o żmudnym codziennym podlewaniu trawnika, centralka inteligentnego domu dzięki zainstalowanym czujnikom samodzielnie zaplanuje podlewanie twojego ogrodu, postępować będzie według ściśle określonych warunków. Dzięki inteligentnemu sterowaniu ogrodem stworzysz wydajny system, który w sposób oszczędny zadba o jakość Twojego trawnika. Tobie pozostaje tylko cieszyć się pięknym ogrodem. Automatyczny system nawadniania to najlepsze rozwiązanie dla osób zapracowanych lub posiadających bardzo duże ogrody. System nawadniania pozwala zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Chcesz, aby nawodnienie włączało się automatycznie tylko w bezdeszczowe wieczory? Żaden problem – czujnik opadów działać będzie według ustalonego harmonogramu. Wolisz ręcznie włączyć nawadnianie? Możesz to zrobić przy pomocy aplikacji mobilnej lub z dedykowanego panelu obsługi.

Twój inteligentny ogród

Inteligentne nawadnianie

Inteligentne nawadnianie wykorzysta prognozę pogody, jak i dane z czujników umieszczonych w ogrodzie. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz ograniczyć zużycie wody w ogrodzie nawet do 20%.

Odpowiednie nawadnianie ogrodu, dostosowane do gatunków
roślin, to jeden z głównych czynników, mających wpływ na jego wygląd. Na szczęście z pomocą przychodzą inteligentne rozwiązania.  Inteligentne nawadnianie jest bardzo ekologiczne i oszczędne,
zamiast zużywać wodę zgodnie z zaprogramowanym harmonogramem, samo określa, kiedy i ile wody potrzeba użyć do podlania ogrodu.

garden, hose, water-1037454.jpg

Roboty koszące

Roboty koszące możemy coraz częściej spotkać w naszych ogrodach.  Pomagają one zadbać o piękny trawnik, jednocześnie zaoszczędzą nasz czas. Dodatkowo coraz więcej modeli wyposażonych jest w moduły WiFi, który pozwalają na kontrolę pracy robota za pośrednictwem telefonu.

Nowoczesny robot koszący  doskonale poradzi sobie z nierównym podłożem i wzniesieniami.  Zastanawiasz się nad zakupem robota do Twojego ogrodu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Nie wiesz jaki robot będzie odpowiedni? Zapoznaj się z poniższym artykułem.

Niezawodne roboty koszące

Inteligentne roboty AGS

Tradycyjne roboty koszące wymagają pracochłonnego procesu instalacji. Wymagają podłączenia stacji, ułożenia przewodów w ziemi, wyznaczających obszar pracy. Zamontowany przewód na powierzchni jest widoczny, a dodatkowo stosunkowo łatwo było go uszkodzić. W przypadku robotów sprzątających instalacja jest o wiele łatwiejsza. Właśnie dla tego postanowiliśmy wprowadzić do swojej oferty nowe rozwiązania. Roboty z serii STIGA AGS po prostu stawiasz, uruchamiasz, i gotowe. Instalacja tych robotów, jest tak samo łatwa, jak w przypadku robotów sprzątających.  Poznaj wszystkie możliwości inteligentnego, autonomicznego robota koszącego STIGA.

inteligentny ogród
Dopasuj swój ogród do swojego stylu życia

Ogród powinien spełniać nasze oczekiwania i dopasować się do rytmu naszego dnia. Tu z pomocą przychodzą inteligentne rozwiązania! Często podróżujesz? Postaw przede wszystkim na odpowiednie zabezpieczenie swojego domu i ogrodu. Otrzymuj bezpośrednio powiadomienia na smartfon w każdej chwili, kiedy kamery wychwycą niepożądany ruch przed Twoim domem. Prowadzisz intensywny tryb życia i żyjesz w ciągłym pośpiechu? Z systemem smart home nie musisz zastanawiać się czy wyłączyłeś wszystkie światła lub czy zamknąłeś bramę wjazdową. Rzadko bywasz w domu? Zoptymalizuj swoje wydatki i nie chłódź lub nie przegrzewaj domu w trakcie swojej nieobecności.