Przykłady rozwiązań
w inteligentnym domu

Przykładowe rozwiązania w inteligentnym domu

Automatyka domowa z XDOM

W inteligentnym domu bezpieczeństwo mieszkańców, a szczególnie dzieci, jest priorytetem. Dlatego konieczne jest takie wykonanie systemu inteligentnego domu, która spełni wszystkie wymagania techniczne, oraz zapewni komfort i bezpieczeństwo wszystkim domownikom.

Bezpieczeństwo

Inteligentne gniazdka stanowią doskonałe zabezpieczenie przed wkładaniem do nich różnych rzeczy. Jest to szczególnie przydatne, gdy w domu znajdują się małe dzieci.

Inteligentny Alarm

Inteligentny alarm zintegrowany razem z monitoringiem. Bądź spokojny na wakacjach. System,który za ciebie wieczorem zamknie drzwi, bramy i uzbroi alarm.

Alarm p-pożarowy

Zadbaj o bezpieczeństwo w swoim domu. Czujniki temperatury, czujniki dymu, czujniki ulatniającego się gazu, czujniki czadu. Dzięki nim system potrafi wykryć zagrożenie.

Otwieranie drzwi

Kiedy śpieszysz się wychodząc rano do pracy nie musisz pamiętać o włączeniu alarmu, zamknięciu wszystkich rolet. System domu zrobi to wszystko za ciebie .

Rolety żaluzje

Sterowanie roletami przy pomocy jednego przycisku. Sprawdź naszą ofertę na osłony przeciwsłoneczne. Rolety, żaluzje, zasłony, automatyczne karnisze zasłon.

Komfortowy poranek

System rano otwiera zasłony i rolety. Włączy w radiu ulubiona muzyka, a w kuchni będzie czekała świeżo zaparzona kawa. Taki komfort zapewnią Ci nasze rozwiązania Smart.

Popularne rozwiązania smart dom wśród naszych klientów

Poznaj zalety inteligentnego domu

 

Od czego zacząć i co należy wziąć pod uwagę przed budową inteligentnego domu?

Niezależnie od tego czy planujesz budowę czy chcesz zmodernizować dom, rozwiązania oferowane przez naszą firmę otwierają wiele nowych
możliwości. Najlepszym wyborem są rozwiązania proponowane przez naszą firmę. Wszystkie urządzenia można łączyć, a w razie potrzeby zmieniać, aktualizować, pozwala to jeszcze lepiej dopasowywać wybrane rozwiązania do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Oświetlenie

Odpowiednie oświetlenie tworzy przyjazną atmosferę i zapewnia komfort. Światło włącza się i wyłącza zależne od pory dnia, wykrycia obecności, otwarcia drzwi wejściowych.

Nowoczesna instalacja

Zautomatyzowane systemy zapewniają zoptymalizowanie zużycie energii. Sprawdź zalety systemu sterowania ogrzewaniem, sterowania oświetleniem i energią w domu.

Niższe rachunki

Inteligentne sterowanie ogrzewaniem, klimatyzacją, urządzeniami elektrycznymi, rekuperacją, foto woltaniką możemy uzyskać obniżenie rachunków o kilkadziesiąt procent.

Sterowanie głosem

Sterowanie domem dzięki nowoczesnemu asystentowi głosowemu Google lub Alexa. Bez problemu uruchomisz scenariusze : „rolety” „noc” „wyjście” „powrót” „muzyka”.

Smart dom

Wychodząc rano do pracy nie musisz już pamiętać o włączeniu alarmu, zamknięciu wszystkich rolet czy o włączeniu alarmu. Inteligentny dom wyręczy Cię z obowiązków.

Ogrzewanie

Oszczędzaj pieniądze dzięki inteligentnemu systemowi ogrzewania. Ogrzewanie strefowe, tryb nieobecności w domu, niższe rachunki.
Poznaj inteligentne ogrzewanie domu.