Oświetlenie i nastrój,
w inteligentnym domu

Pomysły na twój inteligentny dom

Inteligentne oświetlenie

Prawidłowo dobrane oświetlenie tworzy w domu miłą atmosferę. Ma duży wpływ na poczucie komfortu, zapewnia bezpieczeństwo. Inteligentne rozwiązania sterowania oświetleniem pozwalają zaoszczędzić energię elektryczną. Odkryj nasze rozwiązania umożliwiające sterowanie za pomocą pilota, smartfona lub poleceń głosowych! Możesz także zaprogramować inteligentny przełącznik, aby włączał i wyłączał światło o wybranych godzinach lub po wykryciu określonych warunków przez czujniki. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę na kinkiety i plafony.

Wybór koncepcji oświetlenia

Pierwszą rzeczą jaką należy rozważyć przed zaplanowaniem inteligentnego sterowania oświetlenia, jest określenie jakie potrzeby będzie ono spełniało. Należy zastanowić się jakie funkcję przewidujemy dla oświetlenia w każdym z pomieszczeń. Ważna jest również informacja kto, i w jaki sposób będzie użytkował dane pomieszczenie. Inaczej będzie wyglądała realizacja oświetlenia korytarzu domu, inaczej w pokoju multimedialnym.

Zaplanuj swoje oświetlenie w taki sposób, aby w każdym pomieszczeniu zapewnić możliwość sterowania za pośrednictwem czujników ruchu. Ponadto nowoczesne oświetlenie to nowoczesny design. Sprawdź naszą ofertę oświetlenia w naszym sklepie.  Nasze rozwiązania pomogą Ci stworzyć idealną atmosferę w Twoim domu.

Wybierz inteligentne oświetlenie

Sterowanie oświetleniem

Rozwiązania proponowane przez XDOM, umożliwiają sterowanie oświetleniem w inteligentnym domu na różne sposoby. Oświetleniem można sterować za pomocą pilota, tabletu lub telefonu.

Czujniki ruchu mogą być bardzo pomocne, zwłaszcza do oświetlenia pomieszczeń wielofunkcyjnych. Po wykryciu ruchu w pomieszczeniu samoczynnie włączają i gaszą wcześniej zapalone światło.

Inteligentne oświetlenie w domu

Oszczędzaj energię

Zapomniałeś wyłączyć światło w pokoju na piętrze w domu? Nie martw się o to, system inteligentnego domu zrobi to za Ciebie!

W każdym domu są pomieszczenie, do których zaglądamy bardzo rzadko. Światło w takich miejsca może wyłączać się samo po upływie kilku minut, albo używając aplikacji  telefonie.

oszczedzaj energie

Symulacja obecności

Specjalnie zaprogramowana scena będzie losowo symulowała obecność w czasie, Twojego pobytu na wakacjach.

Funkcję będziesz mógł  uruchomić z przycisku na ścianie , lub poprzez asystenta Google Home, Alexa. Taka funkcja znacznie poprawi bezpieczeństwo. Sprawdź zestawy do sterowania oświetleniem.

Steruj oświetleniem domu, gdziekolwiek jesteś

Wyjechałeś już z domu i zastanawiasz się czy wyłączyłeś światło w domu? Każdy w drodze do pracy, czy na wakacje zadaje sobie to pytanie. Nie musisz się tym już martwić. Mając inteligentne rozwiązania możesz sterować światłem w domu  w sposób zdalny. Wystarczy, że wydasz polecenie głosowe, system sam wyłączy światła w domu.

Dopasowane do Twoich potrzeb

Zaprogramuj oświetlenie

Spędzając czas w domu, w zależności od pory dnia, tego, co robisz, potrzebujesz źródła światła o różnym natężeniu.

Usiądź wieczorem wygodnie na kanapie i wydaj polecenie głosowe „Telewizja”.  Wybrana scena zadba o przyciemnienie światła w salonie włączy telewizor, jego podświetlenie LED, zestaw kina domowego.

inteligentne oswietlenie pokoj tv

Czas na kolację

Romantyczną kolację umili wam odpowiednia aranżacja oświetlenia i muzyka. Wystarczy wydać polecenie głosowe „kolacja”, a z głośników płynnie nastrojowa muzyka, światło w jadalni przyciemni się.

W dowolnym momencie, możemy bez wstawania z kanapy, włączyć światło, lub wcześniej zaprogramowaną scenę oświetlenia. W jednym momencie  włączymy wybrane lampy.

nastrojowe oświetlenie kolacja

Spokojny sen

Gdy twoje dziecko wstanie w nocy, system wykryje to zdarzenie i delikatnie rozjaśni wybrane lampy. Maluch będzie mógł bezpiecznie przejść w nocy do waszej sypialni.

Przemieszczając się wieczorem po domu, wyobraź sobie, że nie musisz nieustannie włączać i wyłączać światła. Oświetlenie podąża za Tobą. Jest to niesamowicie wygodne i ekonomiczne rozwiązanie!

Inteligentne oświetlenie - w domu

Sterowanie inteligentnymi urządzeniami w domu staje się bardzo łatwe dla każdego użytkownika. Skonfiguruj najlepszą dla siebie opcję, wybierając spośród wielu rozwiązań proponowanych przez XOM Inteligentne Domy.

Idealne oświetlenie domu

Nowoczesne kinkiety

Jeżeli cenisz sobie nowoczesność,styl i wysoką jakość, to z pewnością zainteresują Cię prezentowane w naszej ofercie kinkiety.

Oryginalne kształty i ciekawe kolory sprawiają, że nasze
propozycje nie tylko funkcjonalnie rozświetlą pomieszczenie, w którym
zagoszczą, ale same również staną się jego ozdobą.

Kuchnia, salon, sypialnia

Plafony sufitowe bardzo dobrze prezentują się w praktycznie każdym z pomieszczeń. Sypialnia, biuro, kuchnia, jadalnia czy też salon – plafony w tym wydaniu nadają każdemu wnętrzu nowoczesności i elegancji.

Plafony to lampy nowoczesne, ale przy tym szalenie eleganckie! Chcesz mieć w swoim salonie zachwycające oświetlenie? Tu znajdziesz całe mnóstwo modeli do łatwego montażu.

Nowoczesny design

Bogactwo stylów w nowoczesnej odsłonie – tak pokrótce można opisać ofertę żyrandoli, którą znajdziesz w naszym sklepie.

W salonie, kuchni czy sypialni – nasze oświetlenie pasuje do każdego wnętrza. Stworzy przytulny klimat w Twoim domu, a także będzie Ci towarzyszył podczas czytania ostatnich stron książki przed snem.

Zapoznaj się z naszą ofertą.

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE, NASZYCH PRODUKTÓW LUB NASZYCH USŁUG? POMOŻEMY CI ZNALEŹĆ ODPOWIEDZI NA WSZYSTKIE WĄTPLIWOŚCI.